Abone Olun & Tasarruf Edin

Akasya Alışveriş Merkezi

Akasya Alışveriş Merkezi Nerede? Mağazaları ve Ulaşım Bilgileri

Anadolu Yakası'nın en çok ziyaretçi ağırlayan noktalarından biri olan Akasya Alışveriş Merkezi nerede? Güncel mağaza listesi ve bilmeniz gerekenler.


2014’den bu yana Anadolu Yakası’nın en çok ziyaretçi ağırlayan noktalarından biri olan Akasya Alışveriş Merkezi; ürün, kategori, marka ve mağaza çeşitliliğinde yadsınmaz verimliliğe sahip en iyi yerlerden biridir.

Apple Store, Samsung, Mi Store ve diğer teknoloji marketleri, H&M, Zara, Derimod, Tommy Hilfiger, Vakko, Kemal Tanca, Levi’s, Defacto ve diğer kadın/erkek/çocuk giyim mağazaları Akasya AVM’nin en çok ziyaret edilen dükkanları arasında yer alıyor. AVM’de 30’dan fazla yeme-içme markasıyla ziyaretçilere geniş alternatifler sunuluyor. Starbucks, Midpoint, KFC, McDonalds, Godiva, Pidem, Sushico ve Tavuk Dünyası gibi önemli seçenekler de Akasya Alışveriş Merkezi’nde bulunuyor. 

[lasso ref=”150-stanbul-alveri-merkezleri-listesi-en-yi-avmler” id=”50476″ link_id=”4579″]

Kidzania ve Playland de eğlenceli oyuncaklar ve oyunlar ile çocukların güzel vakit geçirmeleri sağlanıyor. Yetişkinler içinse canlı müzik günleriyle Tamirane ve en güncel film seçenekleriyle Cinemaximum hizmet vermekte. Akasya Alışveriş Merkezi’nde yer alan Cinemaximum IMAX gösterim sistemiyle daha yüksek çözünürlüklü filmler seyredilebilir ve her bir sahnenin keyfi çıkarılabilir. 

Stand-up gösterileri, sinema, tiyatro ve konser etkinliklerine ev sahipliği yapan Akasya Kültür Merkezi çocuk ve yetişkinleri sanat-kültür programlarıyla buluşturuyor. Özellikle hafta sonları ve özel günlerde yoğun ilgi göre Akasya Kültür Merkezi aktivitelerine Biletix üzerinden bilet satışlarıyla katılım sağlanıyor. Sosyal etkinlikler içerisinde atölye ve sergilere de yer verilen Kültür Merkezinde, yediden yetmişe herkesin ilgi alanına yönelik çalışmalar sürdürülüyor. Bu alanda yeniliklere açık olan Akasya AVM, misafirlerine alışveriş dışında da keyifli vakitler geçirecek imkanlar yaratıyor. 

Dinlenme alanları, çeşitli mola durakları ve çok daha fazlasıyla Akasya AVM, ziyaretçilerini alışverişleri esnasında rahat hissettirebilmek adına durmadan çalışıyor. Hem eğlenceye hem de alışverişe doyacağınız Akasya Alışveriş Merkezi’nde çeşitli kültürel etkinliklere de yer verilmekte. 

Anadolu Yakası’nda Üsküdar ilçesinde yer alan Akasya AVM’ye metro ve metrobüs kullanılarak Ünalan Metro Durağı ya da Uzunçayır Metrobüs Durağı rotalarıyla çok rahat ulaşım sağlanabiliyor. Acıbadem bölgesindeki Akasya Alışveriş Merkezi, konum, kalite, çeşitlilik ve rahat ulaşım avantajları sayesinde haftanın her günü artan ziyaret sayısı ile alışverişin tek adresi unvanını koruyor.

Akasya Alışveriş Merkezi’ne nasıl gidilir?

Otobüs: 3A, 11T, 13M, 13Y, 14A, 14BK, 14DK, 15BK, 15TK, 16A, 16F, 16KH, 16M, 16S, 16U, 17L, 18, 18A, 18D, 18E, 18F, 18K, 18M, 18V, 18Y, 18Ü, 19, 19A, 19B, 19EK, 19FK, 19T, 19Z, 20E, 20Ü, 130A, 130Ş, 319, 320A, E-10, E-11, SG-1 (Uzunçayır Metrobüs Durağı)

Metrobüs: Uzunçayır İstasyonu

Metro: M4 Kadıköy – Tavşantepe Metro Hattı (Ünalan İstasyonu)

Adres: Acıbadem, Çeçen Sok. No:25, 34660 Üsküdar/İstanbul

Bu faydalı oldu mu?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz!

Abone Olun & Tasarruf Edin

Fatih Ozdemir
Fatih Ozdemir

İstanbul'dan Londra'ya gelir gelmez, tasarruf yapmanızı sağlayacak ekonomik ipuçları ve püf noktalarıyla dolu bir web sitesi olan Kuponigo'yu kurdum. Web geliştirme ve tasarım konusundaki yeteneğimle güzel ve işlevsel web siteleri hazırlarken, yazılarımla da insanlara tasarruf etmeleri için güç veriyorum. Klavyeye yapışmadığım zamanlarda, daha az sıradan bir hayata denk geleceksiniz - belki arada sırada şehirden kaçmak ya da söylenen bir iki Eurovision marşı.

Düşüncenizi Paylaşın