A lot cash of banknote money... € 10,- € 20,- € 50,- € 100,-. Made with Canon 5d Mark III and analog vintage lens, Leica APO Macro Elmarit-R 2.8 100mm (Year: 1993)

Almanya’ya para göndermenin en ucuz yolu nedir? TransferGo ve TransferWise arasındaki fark nedir? Amerika’ya çevrimiçi para transferi nasıl yapılır?… Aklımızda bir sürü soru var.

Yurtdışına para gönderirken Western Union ve Swift gibi yüksek maliyetli geleneksel para gönderme yöntemleri kullanmaktan sıkıldıysanız bu yazımız tam size göre!

İşte anlık kurlarla zarar etmeden, ücretsiz ya da düşük komisyonlarla çok hızlı ve güvenli para göndermeniz için kullanabileceğiniz bazı servisler:

TransferWise

transferwise

Yurt dışına para gönderirken TransferWise’ı kullanan sekiz milyondan fazla insana katılın. Dünya çapında para taşımak için en iyi yolu inşa eden küresel bir teknoloji şirketidir.

TransferWise daha ucuz, daha hızlı ve daha kolay olduğu için 5 milyondan fazla kişi ve işletme bankaları, Paypal’ı ve geleneksel sağlayıcıları kullanmayı bıraktı. Büyük şirketler ve bankalar da TransferWise teknolojisini kullanıyor.

Kuponigo’daki en güncel Transferwise para gönderme fırsatlarına göz atmak için tıklayın: https://kuponigo.com/stores/transferwise/


TransferGo

transfergo

TransferGo ile yurtdışı para transferleri için para ödemeyin, hızlı ve ucuz para transferi yapın. 30 dakika gibi kısa bir sürede gönderin. Hafta sonu bile para gönderebilirsiniz. Daha iyisini tercih eden 2 milyon kişiye katılın!

Kuponigo’daki en güncel TransferGo para gönderme fırsatlarına göz atmak için tıklayın: https://kuponigo.com/stores/transfergo/


Remitly

Remitly Logo

Remitly, hızlı ve modern bir şekilde uluslararası para transferi yapabilmenizi sağlayan bir hizmettir. Web sitesi ya da mobil uygulaması üzerinden sevdiklerinize düşük komisyonlarla hızlı bir şekilde para gönderebilirsiniz.

Kuponigo’daki en güncel Remitly para gönderme fırsatlarına göz atmak için tıklayın: https://kuponigo.com/go/remitly


Son fırsatlar için Kuponigo e-posta bültenine abone olun

Bir Cevap Bırakın