black smartphone

Veri gizliliği ve şifreleme ihtiyacı hiç bu kadar önemli olmamıştı. Hayatımızın büyük bir bölümü giderek çevrimiçi hale geldi. İnternet sağlayıcıları sürekli olarak web alışkanlıklarınızı takip ediyor ve hükümetler için veri topluyorlar. Ve bazı hükümetler haber medyasından oyunlara kadar her şeyi kısıtlıyor ve sansürlüyor.

VPN uygulamaları, verilerinizi korumanıza ve web sitelerine istediğiniz gibi erişmenize yardımcı olur. Örneğin; farklı ülkelerdeki Netflix arşivine erişebilir, yasaklı sitelere girebilir veya verilerinizi koruyabilirsiniz.

Bu yazımızda internet üzerinde güvenli kalmanıza yardımcı olmanızı sağlayacak en iyi VPN ve VPN mobil uygulamalarını derledik.

NordVPN

NordVPN large Logo

NordVPN, internet trafiğinizi en son güvenlik teknolojileriyle korur ve cihazınız ile VPN sunucusu arasında güçlü ve güvenilir şifreleme sağlar. Varsayılan olarak, hassas verilerinizin nihai korunmasını garanti etmek için OpenVPN ve IKEv2/IPSec protokollerini kullanır.

NordVPN, üyelerine 2 yıllık alımlarda %68 indirim fırsatı sunuyor. Ayrıca mobil uygulamalarında ücretsiz deneme sürümü de bulunuyor.

İndirim fırsatları: https://kuponigo.com/stores/nordvpn/

iOS Uygulaması: https://kuponigo.com/go/nordvpn-ios

Android Uygulaması: https://kuponigo.com/go/nordvpn-android


Kaspersky VPN

Kaspersky

Virüslere, fidye yazılımlarına, kimlik avı ve kimlik hırsızlığına karşı korunmanıza yardımcı olan Kaspersky Internet Security ile PC, Mac ve mobil cihazlarınızda internette huzurla dolaşın, sosyalleşin ve alışveriş yapın.

Kaspersky Internet Security, tam koruma sağlar, banka ve online alışveriş işlemlerinizde güvenliği artırır.

Kaspersky VPN ürününde ilk ay için %70 indirim sunuyor.

İndirim fırsatları: https://kuponigo.com/stores/kaspersky/


Ivacy VPN

ivacy vpn

Ivacy VPN, dünya çapında internet kullanıcıları tarafından kullanılan ünlü ve popüler bir internet güvenlik çözümüdür. 256 bit’e kadar farklı sınıf şifreleme protokolleri sunar. State-of-the-art teknolojileri ile, internet kullanıcıları ne olursa olsun onlar bağlanmak VPN sunucusu kendi cihazlarında güvenilir ve güçlü güvenlik keyfine varacaksınız.

Ivacy VPN, planlarında mevcut indirimlere ek olarak %20 indirim sunuyor.

İndirim fırsatları: https://kuponigo.com/stores/ivacy-vpn/


Private Internet Access VPN

Private Internet Access, internette güvenlik sağlayan çeşitli gizlilik ve güvenlik katmanları oluşturan güvenli, şifreli VPN tünellerinde uzmanlaşmış önde gelen VPN servis sağlayıcısıdır. 48’den fazla ülkede, 70’den fazla bölgede erişim ile dünya çapında birden fazla ağ geçidi tarafından desteklenmektedir.

Private Internet Access, VPN’i 2 ay ücretsiz deneme fırsatı sunuyor.

İndirim fırsatları: https://kuponigo.com/stores/private-internet-access-vpn/


CyberGhost VPN

CyberGhost VPN

CyberGhost VPN, şifreli bir VPN tüneli üzerinden internet trafiğini IP adresleri ve yönlendiren bir yazılım parçasıdır.

İndirim fırsatları: https://kuponigo.com/stores/cyberghost-vpn/


Hotspot Shield VPN

Hotspot Shield VPN

Hotspot Shield nerede olursanız olun sizi sosyal ağlar, spor, ses ve video yayınları, haberler, tanışma uygulamaları veya oyunlara bağlayarak özgür ve açık bir internete güvenli ve gizli şekilde erişmenizi sağlar.

Hotspot Shield VPN şu anda Türkiye’ye özel ücretsiz VPN fırsatı sunuyor.

İndirim fırsatları: https://kuponigo.com/stores/hotspot-shield-vpn/


Son fırsatlar için Kuponigo e-posta bültenine abone olun

Bir Cevap Bırakın